Praca na morzu – kucharz i kelner

Praca na morzu bez doświadczenia (więcej tutaj) to bardzo ciekawa alternatywa dla każdego, kto oczekuje od życia czegoś więcej niż minimum. Możliwość pracy zarobkowej i zwiedzania równocześnie, szansa na zdobycie bardzo cennego doświadczenia zawodowego, szansa na bardzo dobre zarobki – dlaczego by zatem nie spróbować?

Praca na morzu bez doświadczenia to bardzo ciekawa alternatywa dla każdego, kto oczekuje od życia czegoś więcej niż minimum

Autor zdjęcia: jdlasica

Praca na morzu, to praca nie tylko dla osób związanych z bezpośrednią obsługa statku, praca na morzu bez doświadczenia to także oferta dla osób zajmujących się obsługą, czy to załogi, czy osób na statku przebywających w celach rekreacyjnych. Jesteś mogącym pochwalić się przynajmniej dwuletnim doświadczeniem w hotelu lub restauracji kucharzem lub kelnerem? Znasz w stopniu dobrym język angielski? Jesteś gotowy do pracy w międzynarodowym towarzystwie? Jeżeli odpowiedź na wszystkie pytania jest twierdząca, twoje szanse na angaż na statku są naprawdę całkiem spore.

Armatorzy oferujący pracę na morzu osobom nieposiadającym praktyki pływania, mają do zaoferowania między innymi przygotowanie wyjazdu, pokrycie kosztów przelotu do miejsca pracy, pokrycie kosztów wyżywienia oraz zakwaterowania oraz bardzo atrakcyjne zarobki.